Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque São Paulo van 31 m² ligt in de wijk Pompeia, op 7 minuten van Centro Histórico de Bananal en biedt ruimte aan maximaal 3 gasten. Bij dit appartement zijn wifi evenals privé-autoparkeren beschikbaar.
Het 1-badkamer appartement is gelegen niet ver van het Arena Palestra Itália. De accommodatie ligt 5 km van het stadscentrum en Bourbon Shopping São Paulo ligt op loopafstand. Het Edifício Itália is op 4 km van Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque gelegen.
Deze accommodatie is uitgerust met een complete keuken met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. Avenida Sumare bushalte bevindt zich in de buurt van het appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Sambodromo3,9 km
- Estadio Palestra Italia400 m
- Museu de Arte de São Paulo (MASP)4,5 km
- Edifício Itália4,4 km
- Patio Higienopolis Shopping Mall3 km
- Downtown Sao Paulo4,8 km
- Avenida Paulista4,8 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas14 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station4,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque?
Als gasten bij Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van São Paulo bezoeken, Centro Histórico de Bananal (600 m) en het Edifício Itália, gelegen 4 km verder. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque?
Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque heeft privé-autoparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Studio Completo Em Frente Ao Allianz Parque verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 31 vierkante meters.